Kariéra

NABÍDKA VOLNÝCH MÍST

Ošetřovatel/ka  hospodářských zvířat                                                                                                     pro farmu Moravský Písek - výkrm prasat

Pracovní náplň:

  • práce se zvířaty
  • úklid stájí

Požadujeme:

  • ochotu manuálně pracovat
  • kladný vztah ke zvířatům
  • fyzickou zdatnost
  • samostatnost a spolehlivost
  • praxe výhodou, není podmínkou
  • výhodou řidičský průkaz sk. B a T

Nabízíme:

  • hodinová sazba 130 - 170,- Kč/hod
  • práce na plný úvazek
  • stravenkový paušál
  • příplatky
  • půlroční prémie

Bližší informace na tel. 607 074 940  sl. Hromádková                                                                                Nabídky  zasílejte na emailovou adresu:  info@biofarmatemice.cz nebo poštou na adresu: Svornost Těmice, a.s., Těmice 216, 696 84.

vloženo:  9.9.2022

Ošetřovatel/ka skotu – dojič/dojička

  • dojení
  • úklid dojírny a stájí

Požadujeme:

  • kladný vztak ke zvířatům

Nabízíme:

  • hodinová sazba 120 – 140 Kč/hod.
  • příplatky

Bližší informace na tel. 608 401 902  - paní Křivánková

Nabídky  zasílejte na emailovou adresu:  info@biofarmatemice.cz nebo poštou na adresu: Svornost Těmice, a.s., Těmice 216, 696 84.

Traktorista – obsluha technologických linek v rostlinné výrobě

  • řízení traktorů zn. John Deere různých výkonových řad se závěsným nářadím
  • jednoduché opravy a údržba traktorů a nářadí
  • příležitostné pomocné práce
  • obsluha jednoduchých technologických linek v rostlinné výrobě

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny T
  • praxe s řízením traktorů zn. John Deere
  •  základní znalosti s obsluhou nářadí na přípravu půdy a další polní práce
  • samostatnost
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • možnost nástupu ihned
  • práce na plný úvazek, práce na dohodu nebo jako OSVČ
  • prémie dle dosažených výsledků

Bližší informace na tel. 736 689 210  paní Sasinová  nebo 603 188 284  pan Rudžik.

Datum aktualizace: 30.6.2022